Akumulatory Kraków | Uruchom.com

Kontakt ul. Snycerska 58
30-817 Kraków
kom. 519 010 830
Godziny otwarcia
Pn.- Pt. 9-17
Sobota 10-14
Email: krakow@uruchom.com
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulator rolniczy, Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji
Sprawdź opinie na Google Maps https://goo.gl/maps/KeBR43QpWLthHfN58
Kup online ---
www ---
Dodane 2018-03-22 23:02:07

Opis

Uruchom.com to sklep posiadający bogate doświadczenie oraz ugruntowaną pozycję na polskim rynku akumulatorów. Firma posiada sieć sklepów w Polsce (m.in. w Krakowie) świadczących usługi w zakresie sprzedaży wysokiej jakości akumulatorów, prostowników i ładowarek, urządzeń i przewodów rozruchowych oraz ładowania i sprawdzania akumulatorów klientów. Ponadto każdy punkt prowadzi darmową diagnostykę oraz bezpłatny montaż zakupionych baterii. Dodatkowym atutem sklepu uruchom.com jest kodowanie w systemach start-stop, które cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów biznesowych i indywidualnych. Ponadto sklep prowadzi w określonych regionach Polski akcje promujące oferowany asortyment, m.in. oferty akumulatory Kraków,  tanie akumulatory Kraków oraz akumulatory samochodowe Kraków.

 

Akumulatory Kraków | Uruchom.com

Uruchom.com w Krakowie oferuje profesjonalne usługi sprzedaży akumulatorów oraz obsługi klienta w zakresie doradztwa, jak i wsparcia technicznego. Oferty akumulatory Kraków oraz akumulatory samochodowe Kraków pozytywnie wpływają na promowanie krakowskiego sklepu uruchom.com, który wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuje pomoc w zakresie sprawdzenia oraz diagnostyki baterii klienta lub montażu nowego akumulatora po zakupie w sklepie uruchom.com. Polityka biznesowa oraz marketingowa sklepu ukierunkowana jest na sprzedaż hurtową i detaliczną, dlatego firma podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Uruchom.com dba o należyte przeprowadzenie każdej transakcji, w sposób umożliwiający nawiązanie stałej współpracy z kupującym. Obsługa klienta realizowana jest na najwyższym poziomie co potwierdzają opinie stałych i nowych klientów, również tych, którzy brali udział m.in. w cyklicznej promocji tanie akumulatory Kraków. Uruchom.com posiada wykwalifikowany personel świadczący usługi doradcze w zakresie oferowanego asortymentu oraz usługi techniczne świadczone przez wyspecjalizowany personel techniczny.

 

Akumulatory najwyższej jakości

Krakowski rynek akumulatorów charakteryzuje się dużą konkurencyjnością oraz zróżnicowanymi cenami za oferowany asortyment. Uruchom.com wychodząc naprzeciw oczekiwaniom regionalnych klientów oferuje urozmaicone promocje, tj. akumulatory Kraków, tanie akumulatory Kraków lub akumulatory samochodowe Kraków. Akumulatory dostępne w ofercie sklepu przeznaczone są do wszechstronnego zastosowania, m.in. do samochodów, motocykli, łodzi, kosiarek lub baterii przemysłowych. W ofercie akumulatory Kraków oraz tanie akumulatory Kraków dostępne są baterie czołowych światowych marek t.j. Banner, Blackhorse, Bosch, Centra, Ctek, Deka, Energizer, Exide, Inelco, JMT, Keepower, Landport, Moll, Moto Start, Optima, PowerBat, Poweroad, Sonnenschein, Stef-pol, Sunnyway, Topla, Trojan, Unibat, Varta, Westa, Yuasa, Zap, Haze, Europower, Akumax, Pbq, Energeco , Bpower , Sznajder, SSB,Telwin. Uruchom.com oferuje konkurencyjne ceny w stosunku do cen rynkowych. Sklep potwierdza to w promocji tanie akumulatory Kraków, w której istnieje możliwość zakupu baterii renomowanych producentów za okazyjne ceny. W ofercie akumulatory samochodowe Kraków oraz akumulatory Kraków sklep oferuje dodatkowo diagnostykę baterii klienta. Dodatkowym atutem oferty tanie akumulatory Kraków jest możliwość zakupu wysokiej jakości baterii, która zostanie zamontowana w samochodzie klienta zaraz po zakupie przez personel techniczny sklepu. Coraz większym zainteresowaniem klientów cieszą się profesjonalne urządzenia rozruchowe dostępne w asortymencie sklepu uruchom.com. Szczególną uwagę zwracamy na to, aby data produkcji akumulatora była możliwe jak najświeższa.

 

Zadowolenie klienta kluczem do udanej transakcji

Akumulatory samochodowe Kraków to konkurencyjna oferta skierowana do klientów ceniących produkty wysokiej jakości za przystępną cenę. Uruchom.com posiada wyselekcjonowany asortyment baterii, które cieszą się coraz większą popularnością na rynku akumulatorów. Właściwe dbanie o potrzeby klienta wpływa na wysokie opinie kontrahentów oraz uznanie ekspertów w branży przemysłu akumulatorowego. Ponadto oferty akumulatory Kraków lub akumulatory samochodowe Kraków promują sprzedaż regionalną, co w opinii klientów jest oceniane pozytywnie. Dodatkowym atutem jest wprowadzenie oferty tanie akumulatory Kraków dotyczącej sprzedaży czołowych marek baterii w promocyjnych cenach. Uruchom.com w trosce o zadowolenie klientów stale poszerza swój asortyment o nowości pojawiające się na rynku baterii zasilających. Ponadto promocje typu akumulatory Kraków oraz akumulatory samochodowe Kraków cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących, co umożliwia nawiązanie stałej współpracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi.

 

 

jestem na allegro

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
Snycerska 58

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 6
Wyświetlony: 10262
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743